WebMail:
Program do odbioru poczty przez WWW. Umożliwia on odbieranie i przechowywanie poczty bezpośrednio na serwerze, zakładanie dodatkowych katalogów do przechowywania wiadomości, konfigurację reguł poczty. W przypadku ustawienia w konfiguracji konta systemu antyspamowego w pozycji „przeniesienie mail’a” program webmail umożliwia sprawdzenie wiadomości uznanych za spam (katalog SPAM). Korzystając z programu WebMail będą Państwo mieli dostęp do poczty z każdego miejsca gdyż pozostanie ona na serwerze, a nie zostanie ściągnięta na lokalny komputer.
Adres programu: https://poczta.eprojekt.pl
Użytkownik: adres e-mail


ePoczta:
Program do administracji serwerem pocztowym. Program udostępniany jest dla każdej domeny i umożliwia zakładanie i konfigurację w niej kont, aliasów, list pocztowych itp.
Adres programu: np. https://poczta.eprojekt.pl (lub np. https://poczta.TwojaDomena.pl)
Nazwa użytkownika: postmaster@{adresdomeny.pl} lub adres e-mail np. nazwa@adres.eprojekt.pl


eAdmin:
Główny program do administracji serwerem wirtualnym. Umożliwia konfigurację hasła do konta FTP, instalację subdomen (w przypadku wykupienia takiej usługi), pobieranie logów serwera WWW itp.
Adres: https://admin.eprojekt.pl
Login: nazwa konta FTP


WapMail:
Program umożliwiający korzystanie z poczty elektronicznej za pomocą technologii WAP przy wykorzystaniu urządzeń bezprzewodowych np. telefonu komórkowego.
Adres programu: http://wapmail.TwojaDomena.pl
Użytkownika: adres e-mail